Hakkımızda

Nilüfer Kreş ve Gündüz Bakımevi Hakkında

NİLVAK NİLÜFER KREŞ 2-6 yaş grubu çocuklarına haftanın beş günü yılın oniki ayı sabah 07:30, akşam 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Haftanın iki günü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı doktorumuz tarafından çocuklarımızın sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Haftanın beş günü hemşiremiz kreşimizdedir. Uzman psikologumuz gerekli durumlarda velilerimizle ve çocuklarımızla birebir görüşerek, yardıma ihtiyaç duyulan konularda görüşmeler düzenlemektedir.

Uzman, nitelikli ve tecrübeli kadrosu, yaş gruplarına göre oluşturulmuş sınıfları ile çocuklarımıza güvenli, temiz ve sağlıklı ortamlar sunmaktayız.

Organizasyon Şeması

Görevli Personellerimiz

Kreşimizde ;
Sorumlu Müdürümüz
Muhasebe Görevlimiz
Uzman, Deneyimli Öğretmen Kadromuz
Deneyimli Yardımcı Öğretmen Kadromuz
Yardımcı Personelimiz
Halkla İlişkiler Görevlimiz
Hemşiremiz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanımız
Uzman Psikologumuz
Güvenlik Görevlimiz
Görev yapmaktadır.

Okulumuz 170 çocuk kapasitelidir. Sınıflarımız 72 M2’dir. Her sınıfımızın içinde kız ve erkek çocuklarına ait WC bulunmaktadır. 9 adet sınıfımız çocuklarımızın yaş gruplarına göre oluşturulmuştur.

Bahçemiz çim ile kaplıdır çocuklarımızın rahatça oynayabilecekleri oyun araç gereçlerimiz mevcuttur.

Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda, tecrübeli aşçımız tarafından temiz, hijyen ve kaliteli ürünler ile yapılarak çocuklarımıza sunulmaktadır.